Facebook Radyo Dinle

Maxi Music
Toplam Hit:
Bu Radyoda En Çok Çalanlar
Parçalar için tıklayınız.

Arkaplan 1: Arkaplan 2:

Bu Radyoda Bugün Çalanlar
Bugün çalan parçalar için tıklayınız.
Benzer Radyolar
  • Alex Gopher - You My Baby And I
  • BOB DYLAN - SARA -
  • X Radio
  • COLONEL BAGSHOT - SIX DAYS WAR ( MAHMUT ORHAN REMIX )
Radyo Hakkında

Maximusic! 99.4

“Her Saat En Fazla Şarkı”

İstanbul 2 Aralık 2013 günü benzersiz ve taklidi mümkün olmayan yepyeni bir radyo konsepti ile tanıştı. Maximusic! 99.4 bir radyonun nasıl olması gerektiğini belirlemek için uluslararası bir araştırma firması tarafından İstanbul’da yapılan geniş kapsamlı bir çalışmanın sonucunda ortaya çıktı.

Maximusic! 99.4’te lafı uzatan, en sevdiğiniz şarkıyı yarısında kesen DJ’ler yok. Az laf, çok müzik var. İstanbul’un ritmini ve yaşam tarzını yansıtan müzikler var. “Her Saat En Fazla Şarkı” sloganıyla yayın hayatına başlayan Maximusic! 99.4’de 90’lardan bugüne hem Türkçe, hem yabancı popüler şarkılar çalınıyor.

Tarkan, Maroon 5, Shakira, Sertap Erener, Justin Timberlake, Rihanna ve Göksel Maximusic! 99.4’de dinleyebileceğiniz şarkıcılardan sadece bazıları...

Maximusic! 99.4, İstanbul’da yaşayanların bir numaralı radyo tercihi olmak için müziklerini çalıyor.

Maximusic! 99.4, İstanbul'da 99.4 FM frekansından yayın yapıyor, uydudan, telefon uygulamalarından ve internetten dinlenebiliyor.

Maxmusic,Maxmusic dinle,Maxmusic canlı,Maxmusic dinle canlı,Maxmusic canlı dinle,Maxmusic fm,Maxmusic fm dinle,Maxmusic fm canlı dinle,Maxmusic fm radyo,Maxmusic radyo,Maxmusic radyo dinle,Maxmusic radyo canlı dinle,Maxmusic istanbul,Maxmusic frekans,Maxmusic canlı yayın,Maxmusic canlı fm,canlı Maxmusic,canlı Maxmusic dinle,canlı Maxmusic radyo dinle,Maxi Music,Maxi Music FM,Maxi Music FM Dinle,Maxi Music Radyo,Maxi Music Radyo Dinle

İstanbul   99.4

Telefon No. (Santral): 0212 - 335 00 00