Facebook Radyo Dinle

Kral Fm
Toplam Hit:
Bu Radyoda En Çok Çalanlar
Parçalar için tıklayınız.

Arkaplan 1: Arkaplan 2:

Bu Radyoda Bugün Çalanlar
Bugün çalan parçalar için tıklayınız.
Benzer Radyolar
  • -
  • Radyo Turkuvaz
  • Harbi Radyo
  • Burdur Fm
Radyo Hakkında

Kral FM, merkezi İstanbul'da olan, ulusal çapta yayın yapan radyo kanalıdır. Ayrıca Türksat 2A Uydusu üzerinden de dinlenebilmektedir. Uzan Holding'e bağlı "Star Medya Grubu"'na bağlı olarak kurulan ve uzun süre bu gruba bağlı bir medya kuruluşu olarak kalan radyo kanalı, TMSF'nin Holding şirketlerine el koyması ile devletin eline geçmiştir. 2006 yılı Eylül yapılan satış ihalesi öncesinde belirlenen 9 Milyon USD'ye, tekliflerin ulaşmaması nedeniyle ilk satış girişimi ertelendi.

Ayrıca Türksat 2A Uydusu üzerinden de dinlenebilmektedir.Radyonun sloganı “İlaç gibi radyo” ‘ dur.Kral Fm 1 Haziran 1992 yılında kurulmuştur. Kral FM % 30 Alternatif , %20 Arabesk, %15 THM, % 10 TSM % 20 Pop, % 15 oranında Nostalji müzik yayını yapmaktadır.

 

Kral FM,Kral FM Dinle,Kral FM canlı,kral fm canlı dinle,kral fm dinle canlı,kral fm canlı yayın,kral fm canlı fm,kralfm,kralfm dinle,kralfm canlı,kralfm canlı dinle,canlı fm kral,kral canlı fm,kral fm canlı fm dinle,kral radyo,kral arabesk,kral dinle,kral dinle canlı,kral canlı dinle,kral fm damar,kral fm frekans,kral fm çalan müzik,kral fm top20,kral fm şarkıları,kral fm müzikleri,kral radyo,radyo kral fm,radyo kral canlı,kral fm programları,kral fm yayınları,kral fm çalıyor

Ata Demirkaya

Hafta içi – 15.00– 17.00
Program adı : “Ata’dan müzik ziyafeti”

1993 yılında Kral FM’de başladığım görevime yayın yönetmenliği ve radyo programcılığına 6 yıl devam ettim. 

Sırasıyla;

2 yıl Radyo Talıses’te radyo programcılığı ve Yayın Yönetmenliği;
2 yıl Prestij müziğe ait star fm’de, yayın yönetmenliği ve programcılık,
9 ay, radyo karadeniz’de radyo programcılığı,
10 yıl Kral FM’de radyo programcılığı,
4 yıl Şahin Özer’e ait radyo şahin’de (sonradan adı radyo ilaç olarak değişti) yayın yönetmenliği ve radyo programcılığı,
4 ay radyo 2000’de radyo programcılığı yaptım.

Meslek hayatıma başladığım ve Türkiye’nin en çok dinlenen radyosu Kral FM’de yeniden görev yapmaktan mutluyum.

Kral FM’de şuan yaptığım program içeriğinde ise, müzikal anlamda, tarz itibariyle arabesk ön planda... Halk, Sanat, Fantazi, Taverna müziğinin en iyileri yine programım içinde yer alıyor.

Saygılar
Ata,

Harbi Kız

Arabeskin en krallarının çalındığı program Harbi Kız, hafta içi her gün 13:00 – 15:00 saatleri arasında dertlere derman reçete şarkılarla KRAL FM’de. 

Harbi Kız'ın hazırlayıp sunduğu program, KRAL FM dinleyicilerine ‘olmasaydı derdimiz söyler miydi Ferdi abimiz' diyor. 

Gönül Dostu Şener

1966 İstanbul doğumlu...

1990 Yıllarda ilk radyom 92 frekansından yayın yapan Metropol Fm'di. Özel radyolar kapandıktan bir süre sonra Radyo34 ve İstanbul Fm bünyesinde çalışmaya başladım. 1993 Yılında Star bünyesinde açılacak olan Kral Fm'e yayın sorumlusu olarak transfer oldum. Hem Kral Fm hem de Kral Tv'de program yaptım. Daha sonra bir kaset çalışmam oldu ama başarılı olamadım. Sonrasında bir çok radyoda hem yayıncı hemde sorumlu olarak görev aldım.

MERT FM,KARADENİZ FM,RADYO MERKEZİ,RADYO İLAÇ,RADYO 2000.

Uzun bir aradan sonra Kral Fm bünyesinde olmak beni çok mutlu etti. Sabah programlarında amacım, insanların güne güler yüzlü, umutlu, sevgi dolu bir şekilde başlaması. Program sloganından da anlaşılacağı üzere "Türkiyeyi Uyandıran Adam".

Canlı telefon bağlantıları ile sohbetler,Genel kültür soruları ile küçük yarışmalar.Fıkralar,Trafik bilgileri,Güncel haberlerle dopdolu bir program akışı ile hafta içi her sabah 07:00 ve 09:00 arası yayındayım.

Melis Akçay

1982 Sakarya doğumlu..

2005 yılında Star Radyolar Grubunda; Joytürk ve Süper FM'de programcılık,
2006’da Karmaturk,Infokarma, Karmaturka ve K-Rock haber merkezinde haber spikerliği, 
2007 yılında POWER GROUP (Power FM, Powerturk, Power XL ve Radyo Fenomen) haber spikerliği yaptı.

Sabah programcısı olarak başladığı KRAL FM'de görevine, Genel Yayın Yönetmeni olarak devam ediyor. 

melis@kralfm.com.tr

twitter : @mlsakcay
facebook : http://www.facebook.com/KralFMMelis?ref=hl

Afrikalı Ali

1990’lı yılların başında radyoculuğa merak eden binlerce insandan biriydim. Nihayet Taka Süleyman’ın yanında staj görmeye başladım. Taka Süleyman Mert FM’in en deneyimli elemanı idi. Dinleyicilere şakayla karışık Afrika’dan geldiğimi, zenci olduğumu öyle bir anlattık ki… Bir süre sonra bende Afrika’dan geldiğime inanmış oldum. 
Şu an İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi öğrencisiyim. Birçok dernek, vakıf, federasyon ve belediyeden ödül ve plaket aldım.

Ödülleri;
2006 yılında M.G.D (Magazin Gazetecileri Derneği)’nin en iyi radyo d.j ödülünü aldım.
2009 yılında Burç Kolejlerinin yılın en iyi d.j ödülünü, aynı yıl İstanbul taksiciler odasının anketinde taksicilerin en cok dinlediği radyocu ödülünü aldım.
2003 yılında “Radyo Mektupları Görülmüştür” adında bir kitap çıkardım.

Afrikalı Ali, hafta içi her gün 11.00 – 13.00 saatleri arasında sizlerle.

Şebnem Öz Doğan

15 Ekim 1974 Adapazarı doğumluyum. 

1991 yılında İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’ni kazanarak İstanbul’a geldim. 

1994 yılı itibariyle iyi bir müzik dinleyicisi olmaktan iyi bir radyo programcısı olmaya doğru ilk adımı attım. 

Best Fm’de başlayan radyoculuk serüvenim, Radyo D’de programcı ve müzik direktörü olarak devam etti. 


1999-2001 yılları arasında Milliyet Gazetesi’nin haftasonu ekinde müzik editörlüğü, Kanal D’de yapımcı olarak görev yaptım.
2001 yılında herşeye bir mola verip Amerika’ya gittim. 

Amerika’da 1 yıl kaldım. University Of Connecticut’ta öğrencilik yıllarımı yeniden yaşadım. 

Seyahat etmeye bayılırım. New York ve Roma’da Tarkan’ın, Tunus’ta İbrahim Tatlıses ve Emrah’ın, şarkılarını duyup duygulanmışlığım çoktur.

2002 yılında Türkiye’ye döndüm ve Radyo D’de Şebnem’le Mecburi İstikamet’i yapmaya devam ettim. 

2005 yılında Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği’nin , “Yılın En Özgün Radyo Programı” ödülünü aldım. 

2006 yılında İstanbul Üniversitesi’nden arkadaşımla evlenerek Kaan Tan isimli yakışıklı oğlumu dünyaya getirdim. (ne iyi ettim)
2010 yılında Kral FM'de yaptığım Şebnem'le Mecburi İstikamet programım ile İstanbul Üniversitesi'nden yılın genç iletişimcisi ödülünü aldım.

Veeee Yıl 2013 her Cumartesi -Pazar 11 00'den 13 00'e sizinleyim... 


ŞEBNEM'LE MECBURİ İSTİKAMET

2008 Kasım ayından beri Türkiye’nin en çok dinlenen radyosu KRAL FM’de, Cumartesi ve Pazar 11:00 - 13:00 saatleri arasında Şebnem'le Mecburi İstikamet’te yol alıyoruz.

Haftanın önemli olaylarına mizahi bir üslupla değiniyor, müzik dünyasından en yeni haberleri yine ilk kez Kralcılarımızla paylaşıyoruz.

İki saat boyunca, eskilerden yenilerden en sevilen şarkılarla müziğe doyuyoruz. 

Mehmet Akbay

1993 – Muğla – Ortaca FM (Program Yapımcısı)

1993 – Muğla Dalaman – Sahil FM (Program Yapımcısı )

1994 – Kral FM (Program Yapımcısı )

1995 – 2001 Kral FM (Yayın Yönetmeni + Program Yapımcısı )

2001 – 2003 Best FM (Program Yapımcısı )

2004 – 2008 arası Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkan Danışmanlığı

2003 – 2005 / Star Medya Grup Radyoları [ Kral FM, Süper FM, Metro FM, Joy FM, Joy Türk FM, Rock FM, Alaturka FM ] Radyoları Genel Koordinatörü + Kral FM ve Süper FM ( Program Yapımcısı )

2005 – 2006 – Star Medya Grup başkan danışmanı

2005- Türkiye Halk Oyunları Fedarasyonu As Başkanı 
ve Yönetim kurulu Üyesi (hala devam etmekte)

VE ŞİMDİ:

Kral Grubu Genel Koordinatörü 

Kızılay Başkan Danışmanı

gezegen@kralfm.com.tr

TÜRKİYE İÇİN 10 DAKİKA


Mehmet’in Gezegeni'nin bir başka önemli bölümü de “Türkiye İçin 10 Dakika”

İşçiler, köyülüler, ev hanımları, memurlar, esnaf, iş adamları, öğrenciler kısaca bu ülkede yaşayan herkes, sorunlarını çözüm önerileriyle birlikte bu 10 dakikada dile getiriyor.

Günlük olarak tutulan kayıtlar her hafta Ankara’ya, Başbakanlığa gönderiliyor ve sorunların çözüme ulaşması için ilgili bakanlar, milletvekilleri ve Başbakan bilgilendiriliyor. Türkiye’nin nabzının tutulduğu “Türkiye için 10 dakika” her akşam 18:20 – 18:30 saatleri arasında Mehmet’in Gezegeni'nde...

Engin Doymuş

Engin, içinden her zaman bir gün KRAL FM'de olmalıyım idealini geçiriyordu. 

Dört yılı aşkın süredir KRAL FM’de, "Engin Geceler" isimli programı yapan Engin'in en büyük arzusu KRAL FM dinleyicilerinin ilgi ve alakasına layık olmak için çalışmak.

Petrol Ofisi’nin sponsorluğunda yaptığı Engin Geceler’de en güzel şarkıları çalınıyor. Yoldakilere yoldaş, yalnızlara arkadaş olan sohbetiyle Engin, hafta içi her gece 19:00 - 21:00 saatleri arasında ve Cumartesi 21:00’den 02:00’a “Yelkenler Fora” diyor.

Kaptan Şener

1993 ten bu yana mikrofondayım... Benim için mikrofonda olmak su içmek yada hava almak kadar doğal bir ihtiyaç haline geldi sanırım. 

Farkında olmadan bağımlılık haline gelmişiz birbirimiz için. Kral FM' de yayına başladığım ilk günlerdi beni Kral Ailesine tanıtmak adına Sevgili Gezegen Mehmet beni programına konuk aldı ve yayıncı ismi olarak dinleyicilerden tavsiyelerini istemişti. Gelen yüzlerce tavsiyenin içinden Kaptan ismi bize çok sıcak geldi ve o tarihten sonra radyo hayatıma "Kaptan Şener" olarak devam ettim. "Aynası İştir Kişinin" sözünden yola çıkıp yakın tarihten geriye doğru mesleki kariyer adına bir yolculuğa çıkacak olursak; 

Yuvam diyebileceğim Kral Fm Ailesine 2012 yılının başlangıcıyla tekrar geri döndüm... Sizin için baba ocağında olmak ne denli huzur veriyorsa o kadar keyifliyim bu ailede olmaktan. Hafta içi 21:00 - 23:00 saatleri arasında Yaşamın Her Karesinden Bir Fotoğrafı Yorumladığımız ve Şarkılarla Zamanda yada Mekanda fark gözetmeksizin yolculuk yaşadığımız "Kaptan Şener'le Akşam Seyri" programını hazırlayıp sunuyorum.

Ekim 2011 Tarihinden bu yana ATV Ana Haber Bülteni'ni seslendiriyorum.

Peki daha öncesi derseniz işte görev aldığım bazı kurumlar ;

- Mavi Karadeniz TV de bir dönem Haber Müdürlüğü ve Ana Haber Spikerliği görevini yürüttüm...

- Tatlıses TVde P.tesi akşamları saat 20:00 de yayınlanan Türkiye'deki önemli radyo program yapımcılarını konuk aldığım "Radyocunun Günlüğü" isimli bir programı hazırlayıp sundum...

- 2008 - 2012 Radyo Turkuvaz
- 2005 - 2008 100.8 Radyo İlaç

- 2004 - 2005 Star Radyoları Haber Spikeri ( RTGD Tarafından 2004 Yılı En İyi Haber Spikeri Ödülü ) 

(Süper FM, Metro FM, Kral FM, Joy FM, Radyo Alaturka, Joytürk)

- 2003 - 2004 Radyo Mega, Star Radyo Artı, MMC TV
(Yayın Koordinatörü, Radyo Program Yapımcı Sunucusu, Haber Spikeri)

- 2001 - 2002 Star TV Ana Haber Seslendirme
- 1999 - 2003 Süper FM, Kral FM, Joytürk (Lokum FM) 
(Program Yapımcısı Sunucusu, Reklam Planlama Uzm, Gece Sorumlusu, Star TV ve Radyoları Reklam & Tanıtım Seslendirme)

- 1996 - 1999 Radyo 35, İzmir FM

- 1993 - 1996 İzmir Bayındır FM, Radyo Yeşil Tire, Show 94, Torbalı BestFM

Ömür yettiğince ve paylaşacak birkaç kelam buldukça mikrofonda olmak ve paylaşmak ümidiyle... Hafta içi her akşam 21.00 / 23.00; ve Pazar akşamları 21.00 / 24.00 arası, Türkiye’nin en çok dinlenen radyosu Kral FM’de buluşalım..

Kezban Yaşamul

ADYO PROGRAMLARI (1993-2009)
Best Fm (Özel radyoların başlamasıyla birlikte mikrofonla tanıştığım ve tv yapımcılarının dikkatini çektiğim yerdir.)
Radyo D (Her sabah Kanal D, her akşam radyo D arasında mekik dokuduğum beni yayıncılık açısından geliştiren deli bir dönemdi.)
Radyo Tatlıses (Radyo programcılığının tadının kaçtığı bir zamanda Radyo Tatlıses satılana kadar İbrahim Tatlıses’le çalışmak bana huzur ve mutluluk vermişti. Radyo o zamanlar sığınağım olmuştu.)
Kral Fm (Radyocu olmanın tadına sonuna kadar vardığım, işime olan aşkımın iyice alevlendiği radyomdur KRAL FM.)

TV PROGRAMLARI (1994-2009)
HBB - Kadının Günlüğü (Özel kanalların İlk kadın kuşağı programıdır, bana beklentimin çok üzerinde bir başarı getirmiştir ve bugün yapılanlarla hiçbir benzerliği yoktur.)
Atv - Atv'de Sabah (Başarısız, kısa ömürlü ve saçma bir sabah şekerleri denemesidir, televizyondaki tek yanlış kararımdır.)
Kanal D - Farklı Bir Gün (Her gün, seyirciden çok yüksek rating alan ve her hafta kuşağının birincisi olan müzik-eğlence ve kadın kuşağı karışımı bir yapımdı.) 
TGRT (şimdiki FOX) - Kezban'ın Günlüğü (Bugün içindeki her köşeden müstakil bir program çıkmış, Kezban'ın Günlüğü ismini marka haline getiren çok başarılı bir yapımdı.)
Kanaltürk - Kezban Yaşamul'la Bu Sabah (Kadın kuşaklarının gidişatından sıkılarak saklandığım bir limandı, sabah haberleri yapmak bana mutluluk vermişti.)
Karadeniz TV - Kezban Yaşamul'la Beş Çayı (Televizyona virgül koyup yeni doğmuş kızımla ilgilenmeye karar vermişken, kendi rahatım için yaptığım keyifli bir programdı.)
Cine5 - Kezban Yaşamul'la Önce Sağlık (Hemşirelik eğitimimden yararlandığım, insanları eğlendirmek kaygısından uzak, bilgi amaçlı ve benim için konforlu bir programdı.)

DİZİLER
Azmi (KanalD)
Yalan mı (KanalD)
Zor Hedef (TGRT)
Ateşli Topraklar (ATV)

Çok zamanımı almalarına rağmen yazık ki bana başarı getirmemiş yapımlardır ama onlardan da çok şey öğrendim.

kezban@kralfm.com.tr


KEZBAN'IN GÜNLÜĞÜ

Kezban Yaşamul’un hazırlayıp sunduğu Kezban’ın Günlüğü, hafta içi hergün 09.00 - 11:00 saatleri arasında Kralcılarla birlikte yaptığımız son derece interaktif bir program. 

Bedirhan Gökçe


20 Ağustos 1993 – DÜNYA RADYO / 'İyi geceler Ankara!' 

1998 – Ankara / Kanal A - Şiir programı (Bu programla Radyo ve Televizyon Gazeteciler Derneği (RTGD ) TV OSCAR'ları ödülü) 

2000 - Radyo Tatlıses

Aynı yıllarda; TGRT, TRT, CİNE 5 gibi ulusal TV'lerde yine şiir üzerine programlar..

- Best FM

Kral TV'de 39 bölümlük uzun soluklu 'İz Bırakanlar'la RTÜK'ün 'Doğru ve Etkili Türkçe Kullanımı' ödülü...

Bedirhan Gökçe radyoculuğunun yanı sıra dergi ve internet sitelerinde günlük yazılar yazıyor. 

2007 – Kral FM (Halen devam etmekte)

www.bedirhangokce.com
Resmi Facebook SayfasI 
bedirhan@kralfm.com.tr

Kahraman Tazeoğlu

1993 yılında radyoculuğa başladı. 

Sırasıyla; 
Kadıköy Fm, 
Balins Fm, 
İstanbul Fm, 
Radyo 34, 
Radyo Şahin, 
Radyo 7, 
Radyo D ve 
İstanbulun Sesi 

Radyolarında programcılık ve haber spikerliği yaptı.

KAHRAMAN TAZEOĞLU İLE MAVİ ADA


Hafta içi her gece 01:00 – 04:00 saatleri arasında özellikle yollarda bizi dinleyen dinleyicilerin yol hikayelerini dinliyorum, hüznü ve kahkahayı aynı anda yaşıyorum.

Güncel şarkıların çalındığı ve dinleyicilerle karşılıklı sohbet halinde gerçekleşen programda, unutulmayan şarkılarada yer veriliyor.

Serdem Coşkun

1994 yılının sonralarında Süper Fm ve City Fm’de radyoculuğa adım atan ben, uzun yıllar programcılık adına iyi işlere imza atmaya calıştım. Radyo D, Klas Fm ve daha bir çok radyoda görev yaptım.

Televizyonculuk kariyerime TRT kökenli kıymetli eğitmenlerden aldığım derslerle başladım. Önce Star TV ve Kral TV grubunda sonra da Kanal D ve Kanal 6’da ekrana çıktım. Şu anda Kanal 7 ‘de bir yemek programı yapıyorum.

1996 yılında profesyonel olarak müzikle uğrasmaya ve söz yazarı ve besteci olarak anılmaya başladım. 3 albüme imza attım. USA San Francisco Diablo Valley College’da müzik adına çeşitli programlara katıldım. 

2 yıla yakın süredir KRAL FM'de radyo programcılığını sürdürüyorum.

serdem@kralfm.com.tr


SERDEM VAKTİ

Hafta sonları güne gülümseyerek başlayabilmeniz icin sahicilik, esaslı, dinamik ve müziğin ahenginin konuştuğu bir yayın yapıyoruz.

Sibel Öcal

Yayıncılığa 1993 yılında radyo mega'da başladı. "Altın Plaklar", "Duygu Yağmuru" ve "Gün" adlı programları hazırlayıp sunan Sibel Öcal, üç yıl boyunca müzik direktörlüğü yaptı. 

1996 yılında Radyo D'ye geçti ve 2006 Ocak ayınadek birçok program yaptı. Bunun dışında çeşitli firmaların Basın - Halkla İlişkiler müdüreliği, sunuculuk, dublaj, şarkı sözü yazarlığı ve TV programları yaptı. 

Halen hafta içi hergün Tek Rumeli TV - öğle kuşağında canlı olarak bir kadın programı hazırlayıp sunuyor. 

Cumartesi günü; Türkiye'nin en çok dinlenen radyosu Kral FM'de 16.00 - 17.00 arası güncel şarkıların yer aldığı keyifli bir hafta sonu programı hazırlayıp sunuyor.

KRAL FM PROGRAMLAR

Basın Turu

Hafta içi hergün, 07:30, 08:30 ve 09:30 saatlerinde, gazetelerden derlenen haberlerle ,gündemin önemli başlıkları kısa turlarla dinleyiciye aktarılıyor. Kralcılar, gündemin gazetelere yansıyan tüm detaylarını Ahmet Soyöz’ün sunumuyla öğreniyor.

Başkent Gündemi

Türkiye’nin siyası gündemi Türkiye’nin Başkenti’nde belirleniyor. Bu gündemden sizi “Başkent Gündemi” haberdar ediyor. Parti genel başkanlarının meclisteki konuşmalarının 5 dakikalık en can alıcı bölümlerinden oluşan “ Başkent Gündemi”nde.

Köşe Yazarlarıyla Gündem

Seçil Gören’in hazırladığı ve Ahmet Soyöz’ün sunduğu “Köşe Yazarlarıyla Gündem “ Salı hariç hafta içi hergün 16:00 ve 20:00 saatlerinde yayınlanıyor. Türkiye ve dünyada olup bitenlere bir de köşeyazarlarının gözüyle bakıyoruz . Gazetecilerin köşeyazılarına yer veriyoruz.

Kral FM Haber

Seçil Gören Törün ve Ahmet Soyöz ‘den oluşan Kral FM haber merkezi , Türkiye’den ve dünyadan son dakika gelişmeleri ve gündemin önemli başlıklarını Kral Fm haber bültenlerinde sizlere ulaştırıyor. Hafta içi 08:00 – 09:00 – 11:00 – 12:00 – 15:00 – 16:00 - 18:00 – 19:00 ve 20:00 saatlerinde yayınlanan Kral FM Haber , Türkiye’nin ve dünyanın nabzını tutmaya devam ediyor.

En Kral 10

“En Kral 10 “ listemiz dinleyici istekleri, satış rakamları ve Kral Fm programcılarının en çok çaldığı şarkılar göz önüne alınarak hazırlanıyor. Cuma günü güncelleniyor, cumartesi ve pazar günleri Kral FM'de dinleyicisiyle buluşuyor. 

Son günlerin en popüler şarkılarının yarıştığı program, sanat camiasının da takip ettiği yayınlar arasında.

Günün Şarkısı

Haftanın her günü sevilen bir şarkı “Günün Şarkısı” seçiliyor. Bu şarkı bazen 40 yıldır dilimizde olan “Kemancı” gibi bir klasik , bazen “Hastalıkta Sağlıkta” gibi son zamanların sevilen bir şarkısı olabiliyor. 

Günde 4 defa yayınlanan 'Günün Şarkısı'nda seçilen şarkının hikayesi , şarkının yorumcusu ya da söz yazarı ve bestecisi tarafından size aktarılıyor.

Unutulmayanlar

Kamuran Akkor, Barış Manço, Orhan Gencebay, Zülfü Livaneli, Gülden Karaböcek, Neşet Ertaş ve daha kimler kimler... Müziğin devleri, en unutulmaz şarkılarını işte bu programda söylüyorlar. Her programın vazgeçilmez bölümü olan “Unutulmayanlar” hayatımıza damgasını vuran şarkılardan oluşuyor.

 

Resim :
İçerik :

Gönül Dostu Şener


Başlangıç Saati : 07:00:51
Başlangıç Saati : 09:00:51
Resim :
İçerik :

Kezban'ın Günlüğü


Başlangıç Saati : 09:00:43
Başlangıç Saati : 23:28:43
Resim :
İçerik :

Afrikalı Ali


Başlangıç Saati : 11:00:53
Başlangıç Saati : 13:00:53
Resim :
İçerik :

Mehmet'in Gezegeni


Başlangıç Saati : 17:01:57
Başlangıç Saati : 19:01:57
Resim :
İçerik :

Kaptan Şener


Başlangıç Saati : 21:04:33
Başlangıç Saati : 23:02:33
Resim :
İçerik :

Bedirhan Gökçe ile Üçüncü Sayfa


Başlangıç Saati : 23:00:06
Başlangıç Saati : 01:00:06
Adana 102.4
Antalya 100.2
Aydın Kuşadası 98.7
Bolu Merkez 104.0
Bursa 92.0
Düzce 91.8
Eskişehir 107.5
Mersin 92.0
İzmir 93.9
Kocaeli 95.1
Kütahya 104.9
Muğla Çilekdağı 102.0
Muğla Marmaris 105.4
Sakarya Merkez 92.0
Samsun Merkez 92.0
Sivas 92.5
Tekirdağ Merkez 100.3
Zonguldak 106.9

 

kralfm.com.tr sitesiyle ilgili görüş ve önerilerinizi web@kralfm.com.tr email adresine iletebilirsiniz. 

 

Yazışma Adresi : Ahi Evran Cad. No:4 Maslak Şişli İstanbul
Telefon ve Faks : 0212 335 00 00
0212 330 00 50
Sorumlu Müdür : Levent USLU
(Radyo Teknik Yayınlarından Sorumlu Müdür)
Görkem YAŞAYAN
(Radyo Yayınları ve Programlarından Sorumlu Müdür)
İçerik Sağlayıcı : Doğuş Yayın Grubu A.Ş. 
Ahi Evran Cad. No:4 34398 Maslak - ŞİŞLİ / İSTANBUL 
0212 335 0000 – operasyon@ntv.com.tr
Erişim ve Yer Sağlayıcı : Doruk İletişim ve Otomasyon Sanayi ve Ticaret A.Ş. 
Dikilitaş Mahallesi, Eren Sokak No: 26 34349 Beşiktaş - İstanbul
0212 326 9200 - info@doruk.net.tr